واحد-نمونه-سلامت-2
اهدای لوح تقدیر به شرکت لبن دوش غرب در هفته سلامت
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵
اشتباه-در-مورد-شیر
۹ باور اشتباه درباره شیر را بدانیم
تیر ۴, ۱۳۹۵
نمایش همه

بازدید فرماندار به همراه نخبگان و سرآمدان دهگلان از شرکت لبن دوش غرب

حضور-فرماندار-لبن دوش - بفرین

مورخ ۹۵/۲/۳۰ نشستی با عنوان هم اندیشی سرآمدان علم و تجربه شهرستان دهگلان با حضور فرماندار محترم شهرستان دهگلان و جناب آقای رحمت صادقی ریاست محترم بنیاد نخبگان استان کردستان برگزار گردید. جناب آقای مهندس «فرهاد مسعود وزیری» به نمایندگی از شرکت لبن دوش غرب در این نشست شرکت داشتند و در پایان کلیه مدعوین که شامل اساتید هیئت علمی داشنگاه کردستان و مسئولین ادارات دولتی و نخبگان استان بودند از «شرکت لبن دوش غرب» به عنوان یکی از واحدهای نمونه استان بازدید به عمل آوردند.

فرمانداردهگلان در نشت سرآمدان و نخبگان شهرستان دهگلان با فرماندار که در سالن جلسات فرماندار بر گزار شد گفت: هدف از این اجتماع بیان دیدگاه های نخبگان در خصوص توسعه شهرستان و بررسی راهکارهای مشارکت آنها در پیشبرد اهداف و توسعه در شهرستان  است.
وی گفت: یکی از اهداف دولت تدبیر و امید نظر به تخصص نخبگان و فعالان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در کشور است و با این رویکرد می توان گامی در جهت پیشرفت شهرستان دهگلان برداشت.
دیدار با نخبگان دهگلان با بیان اینکه جامعه ای که نتواند با نخبگان به عنوان سرمایه اجتماعی ارتباط بر قرار کند، ناکام خواهد ماند، اظهار داشت: باید از گروه های مرجع کمک گرفته شود، تا رفتارهای اشتباه اصلاح و عقلانیت حاکم شود.
وی با اشاره به اینکه اگر خواهان نتیجه مثبت در هر زمینه ای هستیم باید کار را به کارشناس مربوطه بسپاریم، افزود: نخبگان در شهرستان دهگلان افرادی هستند که بدون هیچ چشم داشت مالی، ایده های خود را در راستای پیشرفت شهر و استان ارائه می کنند.
وی اظهار داشت: نخبگان به عنوان سرمایه ها و گنجینه های جامعه، مهمترین نقش را در توسعه پایدار کشور دارند .
وی افزود: نخبگان جامعه بازوان توسعه علمی واقتصادی هستند  وبدون انسانهای آگاه و دانا توسعه اتفاق نمی افتد و توجه به این افراد گامی مهم برای توسعه است.
در ادامه منتخب مردم قروه ودهگلان درمجلس شورای اسلامی از نخبگان شهرستان دهگلان خواست تا با آنان در تعامل باشد و این افراد مشکلات شهرستان را رصد کنند تا ازطریق قانون مشکلات بررسی و حل شود.
وی درادامه گفت: باید از وجود افراد نخبه و علم و آگاهی آنان کمک بگیریم و بتوانیم  مشکلات این دو شهرستان ازجمله بیکاری را حل کنیم .
مرادی  افزود: به علت پراکندگی علوم دردست افراد هیچ انسانی به تنهای نمیتواند مشکلی  را حل و فصل نماید وتنه ابا کمک ومشورت یکدیگر حل مشکل صورت می گیرد.

منبع: dehgolan.gov.ir فرمانداری دهگلان

تصاویر: روابط عمومی شرکت لبن دوش غرب

حضور-فرماندار-لبن دوش - بفرین

حضور-فرماندار-لبن دوش - بفرین

حضور-فرماندار-لبن دوش - بفرین

حضور-فرماندار-لبن دوش - بفرین

حضور-فرماندار-لبن دوش - بفرین